14 lat środowiska              29 konferencji

PROMYKI 2016

Drodzy PROMowicze,
Z przyjemnością ogłaszamy kolejną, ekspresową w tym roku, VII edycję konkursu PROMyki – na najlepsze projekty promujące uczelnie wyższe i ich aktywności w okresie ostatniego roku akademickiego.

Do 22 maja br. przyjmujemy zgłoszenia w dwóch kategoriach:
1. Promocja głównych kierunków aktywności uczelni
2. Zastosowanie nowych mediów (nagroda im. Andrzeja Sołtysiaka)

Zgłaszane projekty oceniane będą wg nastepujących kryteriów:
1) innowacyjność i kreatywność  projektu,
2) racjonalność i efektywność  z punktu widzenia kosztów i korzyści,
3) stopień osiągnięcia zakładanych celów i siła oddziaływania (mierniki sukcesu),
4) oryginalność i jakość doborze narzędzi i metod realizacji projektu,
5) zgodność z powszechnie uznawanymi zasadami public relations ze szczególnym uwzględnieniem ich aspektów etycznych.

Projekty oceniać będzie 9-osobowa Komisja złożona z członków Stowarzyszenia, zwycięzców poprzednich edycji konkursu oraz ekspertów zewnętrznych.

Regulamin konkursuKarta zgłoszeniowa (max.4000 znaków)Ogłoszenie do druku

Nagrodami dla zwycięzców w konkursie są nagrody rzeczowe i pakiety marketingowe oferowane przez naszych partnerów i sponsorów.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 22 maja włącznie.

Wypełnione zgłoszenia przesłać do 22 maja 2017 na adres sekretarza Jury:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel.519 340 509)

Zgłoszenia z załącznikami powyżej 5 MB proszę wysyłać przez WeTransfer!

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas wieczoru galowego, kończącego najbliższą konferencję PROM w Dolinie Charlotty, dn. 6 czerwca br.

Sponsorzy konkursu:
Centrum EFEKTY