Organizatorzy programu współpracy szkół wyższych i sektora finansowego – Nowoczesne Zarządzanie Biznesem oraz Warszawski Instytut Bankowości i Wydział Nauk Społecznych UG zapraszają na II Krajową Konferencję Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich, podczas której spotkają się przedstawiciele mediów akademickich z całej Polski. Wydarzenie odbędzie się na Politechnice Gdańskiej (28 listopada) i Uniwersytecie Gdańskim (29 listopada).

Czas: 28-29 listopada 2016 r.

Miejsce: 28 listopada – Politechnika Gdańska, 29 listopada – Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, sala C-213/C-21

Organizatorzy: Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, Warszawski Instytut Bankowości oraz Wydział Nauk Społecznych UG

Organizatorzy o wydarzeniu:

Konferencja zostanie zainaugurowana 28 listopada o godz. 16:30 na Politechnice Gdańskiej przy okazji 71. Spotkania Europejskiej Unii Studentów współorganizowanego przez Parlament Studentów RP i ma na celu m.in. pogłębienie relacji w ramach środowiska mediów akademickich, wymianę doświadczeń oraz możliwość poszerzenia wiedzy, a także umiejętności z zakresu warsztatu dziennikarskiego.

Drugiego dnia, tj. 29 listopada od godz. 9:30 zaplanowana jest część warsztatowa – cykl spotkań
z doświadczonymi praktykami zawodu: wydawcami, dziennikarzami i rzecznikami prasowymi, organizowana we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Forum ma stanowić okazję nie tylko do podsumowania pierwszego roku działalności Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich, ale także wspólnej dyskusji na temat kolejnych podejmowanych aktywności. W programie imprezy przewidziano m.in.:

- część plenarną z udziałem przedstawicieli mediów, biznesu i środowiska akademickiego,

- część warsztatową dla dziennikarzy mediów akademickich - spotkania z

praktykami: wydawcami, dziennikarzami i rzecznikami prasowymi,

- część integracyjną.

Więcej informacji na stronie: http://ofma.info.pl/

ZapiszZapiszZapisz