PRom

16 lat środowiska              30 konferencji

Article

Rozpoczęły się przygotowania do III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich w Krakowie. Uznani w branży dziennikarze poprowadzą warsztaty i panele skierowane do redakcji studenckich z całej Polski. Do tej pory byli to Marcin Meller, Dariusz Bohatkiewicz, Janina Paradowska, Piotr Mucharski czy Jakub Porada. Finał działań już w kwietniu 09-11.04.2014 w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Zapraszamy do zgłaszania udziału swoich redakcji.

baner oficjalnyKonferencja jest oddolną inicjatywą Studenckiego Radia Frycz. Uznaliśmy, że Kraków jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie takiego spotkania, tym bardziej, że sami jesteśmy często zapraszani do brania udziału w tego typu przedsięwzięciach – tłumaczy Marcin Mucha Redaktor Naczelny rozgłośni. Poprzednie edycje przyciągnęły do Krakowa ponad 200 osób.  Jest to dowód na niesłabnące zainteresowania studiami dziennikarskimi i samą profesją. Podczas trzech dni Konferencji odbędą się panele i warsztaty. Zakres tematyczny jest szeroki - od korespondencji wojennej, przez videoblogi, reklamę w komercyjnych rozgłośniach po dziennikarstwo polityczne i religijne. Organizator chce umożliwić w ten sposób wymianę poglądów z doświadczonymi dziennikarzami  oraz zintegrować środowisko mediów studenckich. Całość przedsięwzięcia potrwa od 9 do 11 kwietnia 2014 rou w Krakowskiej Akademii.

Do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich zachęcamy zarówno grupy jak i pojedyncze osoby działające w studenckich mediach. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy dopiero zaczynają swoje zmagania na tym polu. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz o śledzenie strony i oficjalnego fanpage’a Konferencji:
•    www.radiofrycz.pl
•    www.facebook.com/spotkaniemediowstudenckich.