Niniejszym w imieniu Organizatorów tj. Stowarzyszenia PRom oraz Jury ogłaszamy piątą edycję naszego branżowego Konkursu.

W składzie Zespół Jurorów stanowią przedstawiciele uczelni, które w ubiegłym roku pokazały najlepsze projekty, a więc Uniwersytetu Łódzkiego - rzecznik Tomasz Boruszczak i Politechniki Warszawskiej - szefowa promocji Urszula Deblessem, oraz - tradycyjnie - Piotr Czarnowski (Agencja First PR) i Kinga Kubiak (portal Proto.pl), jak również troje członków Zarządu PRomu.

3 edycja 1W tym roku dokonaliśmy jednej, ale znaczącej zmiany w zasadach konkursu. W miejsce kategorii małych, jednoosobowych projektów, która wywołała w zeszłym roku umiarkowane zainteresowanie, wprowadziliśmy - jako drugą kategorię - konkurs na "Działania promocyjne i komunikacyjne prowadzone w obszarze Nowych Mediów"  i zgodną decyzją całego Zarządu Stowarzyszenia postanowiliśmy tej nagrodzie dać imię Andrzeja Sołtysiaka, naszego kolegi, który odszedł tragicznie w styczniu tego roku. Andrzej był nie tylko założycielem niniejszej grupy, stworzył i prowadził w latach 2006 - 2012 założoną przez siebie stronę internetową Stowarzyszenia, był także jednym z "ojców założycieli" PRom-u, jak również zdolnym i cenionym we Włocławku informatykiem i specjalistą Nowych Mediów.

Szczegóły konkursowe w załącznikach -  a rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród - 22 czerwca w trakcie 25. Konferencji w Pałacu w Łochowie.

Nagrody: kampanie promocyjne w serwisach partnerów Stowarzyszenia, info w mediach branżowych i nagroda rzeczowa - rzeźba Lampy PRomującej.

REGULAMIN PROMYK 2015
KARTA ZGŁOSZENIOWA PROMYK 2015