2016 gigacon
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji "IT w Uczelniach GigaCon".

Nasze Stowarzyszenie jest patronem konferencji. Wydarzenie, poświęcone rozwiązaniom wspomagającym zarządzanie uczelnią wyższą, odbędzie się 27 października 2016 r. w Hotelu Orbis Wrocław. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Data: 27 października 2016
Miejsce: Hotel Orbis Wrocław
Udział: BEZPŁATNY

Proszę o potwierdzenie swojej obecności za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, dostępnego pod adresem:

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji uczelni wyższych. Firmy IT przedstawią swoje rozwiązania, które usprawnią zarządzanie oraz podniosą poziom innowacyjności uczelni. Prelekcje poprowadzą również eksperci, którzy opowiedzą o ciekawych przypadkach, wdrożeniach i nowych trendach.

Jakie systemy wybrać?
Czym się sugerować?
Jakie wyzwania stoją przed działami IT uczelni wyższych?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzi usłyszą uczestnicy kolejnej edycji konferencji marki GigaCon.

Wybrane tematy prelecji:
 -Skumulowany system zarządzania „produkcją dokumentów papierowych” Uniwersytetu Śląskiego. Najważniejsze doświadczenia pracowników i studentów z 10 letniej eksploatacji systemów
- Bezpieczna sieć – jak to robić i się nie narobić
- Zintegrowany system finansowo¬-księgowy – droga do rozwoju
- Rola software’u i Learning Management System w e-nauczaniu uniwersyteckim