PRom

16 lat środowiska              34 konferencje

Article

Drodzy PRomowicze,

w środę 20 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach po raz kolejny odbędzie się „Dzień Internacjonalizacji” - cykliczne wydarzenie, którego głównym celem jest zwiększenie świadomości społeczności akademickiej, w szczególności młodych pracowników nauki, na temat najnowszych ofert stypendialnych i grantów oraz możliwości finansowania badań naukowych i innych przedsięwzięć o charakterze międzynarodowym.

Wydarzenie ma charakter otwarty, więc przekażcie, proszę, na Waszych uczelniach.

W trakcie „Dnia Internacjonalizacji” odbędą się prezentacje przedstawicieli instytucji i organizacji przyznających środki finansowe na działalność naukowo-badawczą oraz dydaktyczną, ekspertów z instytucji zewnętrznych oraz naukowców naszej Uczelni realizujących projekty międzynarodowe.

W tym roku swój udział w wydarzeniu potwierdzili eksperci z takich instytucji zewnętrznych jak: NAWA, FRSE, DAAD, Departament Współpracy Terytorialnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz RPK.

Szczegółowy program „Dnia Internacjonalizacji” oraz formularz rejestracji dostępny na stronie internatowej Biura Współpracy Międzynarodowej UE Katowice:

https://www.ue.katowice.pl/eventy/dzien-internacjonalizacji.html

Zgłoszenia do 14 czerwca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!