PRom

16 lat środowiska              34 konferencje

Article

Oleksandr Zakharchuk - gwiazdą marketingu 2019

Z wielką radością przekazujemy informację, że tytuł Gwiazdy Marketingu / Marketing Star 2019 zdobył Członek Zarządu Stowarzyszenia PRom ds. internacjonalizacji! Oleksandr odpowiada za kwestie związane z umiędzynardowieniem od 11 czerwca 2018.

Gala rozdania nagród odbyła się podczas Konferencji Studenci zagraniczni w Polsce 2019 w SGGW / Warsaw University of Life Sciences w dniach 17 stycznia 2019 r.

Oleksandr pracuje w Uniwersytecie SWPS, jest absolwentem PJATK (Informatyka, zarządzanie projektami). Wykorzystuje wiedzę techniczną do marketingu zagranicznego. W codziennej pracy posługuje się biegle trzema językami obcymi (angielski, polski i rosyjski) oraz swoim ojczystym – ukraińskim.

Po raz pierwszy w blisko 20-letniej historii Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich, Oleksandr został wybrany przez Walne Zgromadzenie Członków jako członek zarządu z zagranicy.

Od 2014 do 2018 zajmował się budowaniem wizerunku marki PJATK na rynkach zagranicznych, dbał o dobre relacje z kandydatami i studentami oraz zapewniał im wsparcie w kwestiach związanych ze studiami. Pomagał też zagranicznym kandydatom w kwestiach związanych z aplikowaniem na studia, m. in prowadził charytatywnie doradztwo personalne przy wyborze kierunku i uczelni. Brał także udział w tworzeniu projektu dla obcokrajowców przyjeżdżających na studia do Polski – Poland Now.

W 2018 zaczął pracować w SWPS – pierwszym prywatnym uniwersytecie w kraju, który słynie z marketingu i realizacji niestandardowych projektów. Do zadań Oleksandra Zakharchuka należy budowanie dobrych relacji z zagranicznymi agentami rekrutującymi na studia.

W 2018 roku tytuł Gwiazdy Marketingu zdobyła wieloletnia Członkini Stowarzyszenia PRom - Ewa Kiszka!