PRom

16 lat środowiska              34 konferencje

Article

FUNKCJONOWANIE UCZELNI W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ, REGIONALNEJ, KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ. WARSZTATY DLA PRASOWYCH I PROMOCYJNYCH SŁUŻB UNIWERSYTECKICH
W sobotę 7 lutego w Zakopanem zakończyła się dwunasta już konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich "Prom", współorganizowana tym razem z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie. W konferencji wzięło udział 131 osób, reprezentujących 73 publiczne i niepubliczne uczelnie polskie z dwudziestu dwóch ośrodków akademickich z całego kraju.

Konferencja zatytułowana była "Funkcjonowanie uczelni w przestrzeni miejskiej, regionalnej, krajowej i zagranicznej. Warsztaty dla prasowych i promocyjnych służb uniwersyteckich". Przy okazji Walnego Zebrania członów Stowarzyszenia przyjęto deklaracje kolejnych dziesięciu uczelni, które zdecydowały się dołączyć do „PRom-u" na statusie członkowskim. Walne Zebranie udzieliło absolutorium zarządowi za rok 2008; podziękowano również w specjalnej formie Sylwii Brzechwie, która odeszła z uwagi na przejście do pracy w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koszalinie. Sylwia Brzechwa była organizatorem 7. Konferencji, od której rozpoczął się formalny etap działalności „PRomu" jako organizacji zarejestrowanej.
Program
Gospodarz:
AGH