Zapraszamy na współorganizowaną przez Politechnikę Białostocką

oraz Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”

XXXIV Konferencję Stowarzyszenia „PRom” pt.

„Trendy w komunikacji uczelni. Perspektywy na przyszłość”,

która odbędzie się w dniach 15-18 marca 2020 r. na Politechnice Białostockiej.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji! Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz możliwość wymiany doświadczeń z osobami od wielu lat zajmującymi się zagadnieniami zbliżonymi do Państwa codziennych zadań.

Warsztaty poprowadzą m.in. dr Monika Koperska (Rzecznicy Nauki), Aleksandra i Piotr Stanisławscy (Crazy Nauka), Ferran Llunell (Universitat Pompeu Fabra – Barcelona), dr hab. Agnieszka Kampka (Polskie Towarzystwo Retoryczne), dr Mikołaj Fedorowicz (Marsz dla nauki), Joanna Domagała (Akademia Internacjonalizacji), dr Julia Nowicka (Akademia Sztuki Wojennej).

Stowarzyszenie PRom tworzą ludzie, dla których największą wartością Stowarzyszenia są... ludzie. Dzięki temu, że się znamy i spotykamy co najmniej dwa razy do roku, nasza praca zyskała nowy wymiar, a z konferencji wracamy pełni nowych pomysłów, naładowani pozytywną energią oraz nie mogąc doczekać się kolejnej konferencji. Wystarczy wziąć udział w jednej konferencji, aby mieć ochotę ciągle tu wracać. Spotkajmy się więc w Białymstoku!

Na wypełnienie formularza zgłoszeniowego czekamy do dnia 06 marca 2020 r.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dokumenty do pobrania:

LIST / ZAPROSZENIE
KARTA UCZESTNICTWA (tylko do celów wewnętrznych uczelni)

JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webbera!

Specjalnie dla naszych uczestników w niedzielę, 15 marca, rock opera JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webbera!

W Białymstoku spektakl przygotowuje (premiera 28 lutego) ekipa zacna:

Reżyseria i inscenizacja: Jakub Wocial, Santiago Bello
Kierownictwo muzyczne: Jan Stokłosa
Choreografia: Santiago Bello
Scenografia i kostiumy: Dorota Sabak (Teatr Roma)

Jezus - Michał Grobelny
Judasz - Łukasz Zagrobelny
Maria Magdalena - Dorota Białkowska

Więcej informacji: https://www.oifp.eu/repertuar/jesus-christ-superstar/

Mamy zarezerwowane bilety dla PRomowiczów na niedzielny wieczór niedzielę.

Cena biletu atrakcyjna: bilet normalny - 76,50 zł po rabacie, ulgowy- 67,50 zł. Warunek – minimum 20 osób.

Budynek Opery i Filharmonii Podlaskiej robi wrażenie, jedna z najnowocześniejszych scen w tej części Europy. Spektakl zaczyna się o 18:00, przejaz z hotelu autokarem, powrót o 20:00.

Potwierdzenia i pieniądze na bilety zbiera Dorota Sawicka. Potrzebujemy szybkich decyzji i potwierdzeń (bilety musimy wykupić wcześniej, inaczej przepadnie nam rezerwacja). Potwierdzenia ślemy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.