"Wobec wyzwań: Uczelnie w poszukiwaniu nowych dróg komunikacji"

KONFERENCJA ZAKOŃCZONA

Mamy zaszczyt zaprosić przedstawicieli Państwa Uczelni do udziału w XXVI Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” zatytułowanej: „Wobec wyzwań: Uczelnie w poszukiwaniu nowych dróg komunikacji”. Warsztaty dla służb informacyjnych i promocyjnych.
Łódź 2016

Ostatnie lata postawiły polskie uczelnie wobec wielu nowych wyzwań, a nadchodzący czas przynosi kolejne. Mierzymy się zarówno z rozwojem nowych technik marketingowych w rekrutacji i kreacji wizerunku uczelni oraz jej osiągnięć, kolejnymi zmianami w ustawodawstwie dotyczącym całego sektora, jak i wyzwaniami, jakie niesie konieczność bliskiej współpracy uczelni z otoczeniem zarówno społecznym, jak i biznesowym.

Celem konferencji, w której partnerami organizacyjnymi i merytorycznymi są Uniwersytet Łódzki i Stowarzyszenie PRom, będzie zaproponowanie nowoczesnych rozwiązań, które mogą usprawnić prace w obszarze promocji naszych uczelni.

Uniwersytet Łódzki dołożył wszelkich starań, aby merytoryczny program tegorocznej konferencji stał na najwyższym poziomie. Wykłady i warsztaty zostaną poprowadzone przez specjalistów, którzy są nie tylko wykładowcami akademickimi, ale mają także znaczące osiągnięcia w praktyce biznesowej.

Gospodarz - Uniwersytet Łódzki
Uniwersytet Łódzki
Patronat Konferencji:
MNiSWMinister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Prof. dr hab. Lena Kolarska-Bobińska
KRASPPrzewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich Prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś

Partnerstwo strategiczne:
Edulandia pl