PRom

16 lat środowiska              34 konferencje

Article

W trakcie XVII Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom", zorganizowanej w Gdyni wspólnie z Akademią Marynarki Wojennej, rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy projekt lub działanie promujące naukę oraz uczelnie. Była to pierwsza edycja tego konkursu, noszącego nazwę "proMYK", co - w opinii organizatorów - powinno kojarzyć się zarówno z nazwą Stowarzyszenia, jak i z walorami promocyjnymi konkursu. Zwycięzcą i zdobywcą proMYKa, w kategorii "Promocja Nauki" została Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej za projekt: "CENTRUM PRASOWE SWPS". O projekcie juror Piotr Czarnowski powiedział: "To bardzo praktyczne narzędzie informacyjne i komunikacyjne, o długofalowym działaniu, budujące nie tylko relacje ale i wizerunek. Doskonały pomysł na promocję intelektu, przy okazji edukacja dla mediów i opinii publicznej".

1 edycja PROMyk


Zwycięzcą i zdobywcą proMYKa w kategorii "Promocja Uczelni" została Wyższa Szkoła Logistyki z Poznania za projekt: "TRZECIA OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LOGISTYCZNA".

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

W ocenie redaktor naczelnej portalu PRoto.pl Kingi Kubiak, jurorki konkursu, na uwagę zasłużyło skuteczne wybranie grupy docelowej i spójność działań, które były jednocześnie działaniami promującymi uczelnię, ale i naukę. Jurorzy złożyli dodatkowe gratulacje autorom projektu za badanie skuteczności akcji i wymierne efekty.

Ponadto, wyróżnienia otrzymały Dolnośląska Szkoła Wyższa za projekt: "PROMOCJA I EDUKACJA POPRZEZ KULTURĘ"

Dolnośląska Szkoła Wyższa

oraz

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej za projekt "BLOGI WYDZIAŁOWE". Zwycięskie uczelnie otrzymały – oprócz nagrody rzeczowej w postaci Lampy Promującej, autorstwa wrocławskiego rzeźbiarza Leszka Chorążyczewskiego – kampanie na portalach GoldenLine.pl, Uczelnie.pl i Centrum EFEKTY oraz wywiady w dwutygodniku COGITO.