PRom

16 lat środowiska              34 konferencje

Article

WSPÓŁPRACA KRAJOWA

PARTNEREM STRATEGICZNYM STOWARZYSZENIA JEST AGORA SA

Edulandia pl

Edulandia.pl to serwis, który za cel obrał sobie pomaganie uczniom i dorosłym podczas całej ścieżki edukacyjnej – od szkoły podstawowej, poprzez studia podyplomowe. Towarzyszy na każdym kroku. Prezentujem testy egzaminacyjne z poprzednich lat, przypomina o ważnych terminach, udostępnia wiedzę z epok literackich, czy informacje historyczne w pigułce. Mówi jak się uczyć, by zdobywać wiedzę szybciej i efektywniej, jak walczyć ze stresem, czy nauczyć się organizacji własnego czasu.

Po zdanych egzaminach, prezentuje oferty szkół i uczelni wyższych oraz kursów dokształcających. Podpowiadam po jakich kierunkach są ciekawe perspektywy zawodowe, które specjalności są szczególnie poszukiwane przez pracodawców.

Ważne miejsce w działalności Edulandii zajmują serwisy społecznościowe dostosowane do wieku użytkowników funkcjonujące jak całodobowe pogotowie edukacyjne z najważniejszymi informacjami, opiniami i ciekawostkami.


PARTNERZY STOWARZYSZENIA

Centrum Efekty

Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY - wydawca „Informatora Edukacja" i sieci opiniotwórczych portali edukacyjnych. „Informator Edukacja" - rekomendowany przez kuratorów oświaty, zawiera spis uczelni, poradni psychologiczno-pedagogicznych i instytucji związanych z edukacją. Informatory przekazywane są bezpłatnie do szkół ponadgimnazjalnych i policealnych.

Główne portale edukacyjne:
www.Studia.net - baza uczelni, kierunków studiów, rekrutacja, praktyki, staże, studia podyplomowe. Uczelnia okiem maturzysty, studenta i absolwenta.
www.Kierunki.net - wyszukiwarka kierunków studiów, uczelnie, specjalności, liczba kandydatów, kierunki zamawiane, praca po studiach - przyszłościowe studiowanie.
www.Edukacja.net - niezbędnik maturzysty, terminy egzaminów, przedmioty maturalne, najpopularniejsze kierunki, baza uczelni, jak zdać i gdzie studiować?

Regionalne portale akademickie:
www.Białystok.Studia.net
www.Bydgoszcz.Studia.net
www.Gdańsk.Studia.net
www.Gdynia.Studia.net
www.Gorzów.Studia.net
www.Kielce.Studia.net
www.Katowice.Studia.net
www.Kraków.Studia.net
www.Lublin.Studia.net
www.Łódź.Studia.net
www.Olsztyn.Studia.net
www.Opole.Studia.net
www.Poznań.Studia.net
www.Rzeszów.Studia.net
www.Sopot.Studia.net
www.Szczecin.Studia.net
www.Toruń.Studia.net
www.Warszawa.Studia.net
www.Wrocław.Studia.net
www.ZielonaGóra.Studia.net

... i wiele innych regularnie rozwijanych przez Centrum EFEKTY


Forum Akademickie2GoldenLine

GoldenLine.pl to największy serwis biznesowo-społecznościowy w Polsce, który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych. Daje możliwość znalezienia właściwej pracy oraz pomaga w wyborze kierunku studiów i kursów podyplomowych. Uczelniom wyższym i pracodawcom pomagamy dotrzeć do ponad 4 mln osób - aktywnych zawodowo, jak i zaczynających swoją karierę. Uczelniom dostarczamy narzędzia społecznościowe, które wspierają rekrutacje na studia, jak i budowanie wizerunku uczelni. Są to profile uczelni dopasowane do specyfiki uczelni: http://www.goldenline.pl/praca#edukacja, jak i dedykowane kampanie reklamowe, które są skierowane do grupy docelowej uczelni. Naszym klientom oferujemy doradztwo w kwestii promocji oraz wsparcie strategiczne, jak i koncepcyjne.

logo psmm rgb
Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to motto Press Service. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to ich codzienność. Umiejętność wyszukania właściwej informacji na dany temat jest niezbędną współcześnie kompetencją. Monitorują media, pozyskują informacje z internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Dziś, kiedy źródła liczy się w milionach, zapewniają dostęp do najszerszej i najdynamiczniej rozwijanej bazy mediów na rynku.
Ale to nie wszystko – specjalizują się w profesjonalnej analizie przekazu. W ich ofercie znajdziesz audyty i raporty medialne oraz newslettery i biuletyny, w których diagnozują wizerunek marki, branży czy wydarzenia.
 
Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają ich najbardziej wymagający Klienci.

brainly
Brainly (w Polsce znani jako zadane.pl) jest grupą serwisów social-edukacyjnych. Ich celem jest zmiana sposobu w jakim uczniowie na całym świecie przyswajają i dzielą się widzą. Działanie serwisu jest bardzo proste. Osoba mająca problem w danym przedmiocie zadaje pytanie, za otrzymanie odpowiedzi obdarowuje innego użytkownika punktami. Ten z kolei może przeznaczyć je na zadanie pytań z dziedziny, z której potrzebuje wsparcia. Nad poprawnością merytoryczną tych działań czuwa ponad 700 moderatorów.

Prosty system i jasna idea przyjęła się bardzo szybko w środowisku uczniów na całym Świecie. 5 lat po uruchomieniu zadane.pl w Polsce, serwisy spod znaku Brainly funkcjonują w 35 krajach, gromadząc przed monitorami ponad 40 mln uczniów miesięcznie.

Brainly jest częstym partnerem Uczelni w Polsce i na Świecie w działaniach promocyjnych kierowanych do uczniów ostatnich klas szkół średnich. Według Instytutu Monitorowanie Mediów Zadane.pl jest najczęściej polecanym serwisem wśród maturzystów.

Obecnie Brainly przeżywa okres bardzo szybkiego wzrostu. Otwarto dwie nowe siedziby firmy. Pierwszą w Nowym Jorku, drugą w Berlinie.


logotyp MANKO Magazyn
MANKO to magazyn studencki z 15-letnią tradycją, dystrybuowany na 45 uczelniach wyższych. Integruje, rozwija i motywuje środowiska akademickie. Na łamach gazety od lat promowana jest idea samodoskonalenia, wolontariatu oraz świadomości społecznej. Walczy także o wolność słowa, prezentując różne punkty widzenia.


iros

IROs Forum (International Relations Offices Forum) jest siecią działów współpracy z zagranicą wiodących polskich akademickich uczelni państwowych. Celem IROs Forum jest zwiększenie efektywności i zakresu współpracy międzynarodowej polskich uczelni, a w szczególności prowadzenie wspólnych działań w kierunku rozwoju wielopłaszczyznowej akademickiej współpracy międzynarodowej, promocja i wdrażanie ich efektów wśród społeczności uczelni partnerskich.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA


alphagalileo
AlphaGalileo to europejska platforma internetowa służąca popularyzacji osiągnięć uniwersytetów  z naszego kontynentu. W portalu każda wyższa uczelnia może zamieścić  swoje informacje, dotyczące  wynalazków, konferencji naukowych, publikacji lub innych osiągnięć. W portalu jest zalogowanych ok. pięć tysięcy dziennikarzy mediów europejskich, zajmujących się  publicystyką naukową. PRom  współpracuje  z Alpha Galileo i służy każdej polskiej  uczelni  pomocą  w nawiązaniu kontaktu, jak również  w  późniejszym osadzaniu w portalu informacji uczelnianych, spełniających powyższe kryteria. 13_września_wziąłem_ślub_z_Anią